منو سایت

30 پیام قدردانی از کارکنان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مقاله چه قدر برای شما مفید بود؟

یک کارمند خوشحال، یک کارمند سازنده است. اما چگونه مطمئن شوید که کارمندان شادی دارید؟ می توانید بگویید که از تلاش های آنها قدردانی می کنید، عملکرد آنها را تأیید می کنید، سعی در ایجاد محیطی شاد و سالم دارید، نسبت به مشکلات و چالش های کارکنان حساس هستید و برای مشارکت و فعالیت های آنها ارزش قائل هستید. اما این مشکل را نمی‌توان تنها با پول نشان داد و حتی اگر هم می‌توانست، اثر ماندگاری نخواهد داشت.

آیا باید برای کارمندان خود ارزش قائل شویم؟

شاید از طریق پاداش های مالی، کارمندان شما همچنان بخواهند با شما بمانند. اما این آنها را تشویق به پیشرفت روز به روز نمی کند. شاید حتی به خاطر پولی که به دست آوردند. اما هیچ انگیزه ای برای بهتر شدن ندارند، استرس می گیرند. به همین دلیل توجه به اخلاق آنها بسیار مهم است. زیرا اگر روحیه خوبی داشته باشند سعی می کنند تمام تلاش خود را انجام دهند.

راه های زیادی برای ایجاد انگیزه در کارکنان وجود دارد که یکی از آنها پیام های تشکر است. این نوع پیام ها پتانسیل ایجاد احساسات خوب و تقویت روحیه را دارند. این کار باعث ایجاد انگیزه در کارمندان می شود تا بهتر کار کنند.

ما فهرستی از جالب‌ترین پیام‌های قدردانی از کارکنان را گردآوری کرده‌ایم که می‌تواند فرهنگ شرکت را بهبود بخشد، به کارکنان انگیزه دهد و حداکثر بهره‌وری را تضمین کند.

قدر تعهد را بدانیم

تقریباً همه کارمندان به کار خود متعهد هستند. به جز کسانی که سهل انگاری می کنند یا دلایل دیگری دارند. متأسفانه، با این حال، تعهد اغلب بدیهی تلقی می شود و هرگز قدردانی نمی شود.

اگر این نوع کارمند نه تنها شکایت نمی کند; بلکه حداکثر تلاش را انجام می دهند. بهتر است سعی کنید با چند پیام محبت آمیز از آنها تشکر کنید. این کار را برای هر کسی که کارش برای خودش صحبت می کند، انجام دهید. نه فقط کسانی که زود می آیند و دیر می روند.

شما می توانید این 5 پیام را برای کارمندان درگیر ارسال کنید.

 1. تعهد شما به کارتان باعث افتخار ماست! ما از شما قدردانی می کنیم و دوست داریم از تجربیات شما در این زمینه استفاده کنیم تا ببینیم چگونه در موقعیت های دشوار درگیر شویم.
 2. تشکر از شما به خاطر همه سخت کوشی هایتان. تعهد شما برای تکمیل پروژه ها به موقع و اهمیتی که برای ساعات کاری قائل هستید بسیار قدردانی می شود. ما کاری را که انجام می دهید دوست داریم و امیدواریم به انجام آن ادامه دهید.
 3. تعهد یعنی انجام بهترین کار و ترک نکردن وظایف، حتی در بدترین بحران. شما در این مدت به ما تعهد ستودنی نشان داده اید و می خواهیم بدانید که چقدر خوشحالیم که شما را در کنار خود داریم!
 4. از شما برای ساعات پایانی، تعطیلات آخر هفته و تمام وقت اضافی که برای کمک به ما در دستیابی به اهداف مشترک خود اختصاص دادید، سپاسگزاریم. درست است که تعهد شما ما را شگفت زده کرد. اما ما می خواهیم شما شاد و سلامت باشید و چه چیزی بهتر از یک تعطیلات خوب؟!
 5. تعهد بی وقفه شما به همه ما انگیزه می دهد تا بدون توجه به چالش هایی که با آن روبرو هستیم بهترین کار را انجام دهیم. شما با کار و فداکاری خود الهام بخش ما بوده و هستید و امیدواریم ادامه داشته باشد.

ممنون از مثبت بودن

مثبت اندیشی ویژگی نادری است که کمتر کسی از آن برخوردار است. در بسیاری از محیط‌ها، افراد در برخورد با اعضای تیم تمایل دارند بدبین، طعنه‌آمیز یا بی ادب باشند و این باعث ایجاد نگرش منفی در سراسر سازمان می‌شود. بهتر است شرکت ها افراد منفی را به سمت مثبت اندیشی سوق دهند و همچنین برای کسانی که مثبت هستند ارزش قائل شوند. اما به خاطر داشته باشید که این قدردانی باید به کسانی داده شود که به غلبه بر بحران، حل یک مشکل و غلبه بر دوره دشوار کمک کردند.

1. مثبت اندیشی مسری است و شما به وضوح ما را به نگرش مثبت خود عادت داده اید. این واقعیت که شما به شکست فکر نمی کنید، همیشه آماده حرکت به جلو هستید و لبخند بر لبان خود دارید، فرهنگ شرکت ما را در مواجهه با ناملایمات مثبت نگه می دارد و این بسیار ارزشمند است.

2. مثبت بودن شما به ما کمک می کند باور کنیم که اگر واقعاً باور داشته باشیم و برای رسیدن به اهدافمان سخت تلاش کنیم، می توانیم به موفقیت برسیم. از تو ممنونم که ایمان را حفظ کردی، مرا تشویق کردی و تمام توانت را گذاشتی!

3. شما یک نگرش برنده دارید! حل هیچ مشکلی آنقدر سخت نیست، هیچ کوهی آنقدر بلند نیست که بتوان از آن بالا رفت. ما این انگیزه را برای شکست دادن شانس شما دوست داریم.

4. واضح است که نمی گذارید مشکلات شما را محدود کنند. قدردان زحمات خستگی ناپذیر شما هستیم و امیدواریم این روحیه را زنده نگه دارید.

5. دیدگاه سالم و همدلی شما، شما را به یک دارایی ارزشمند برای تیم ما تبدیل می کند و ما برای کمک های مستمر شما ارزش قائل هستیم.

به رسمیت شناختن یک هم تیمی عالی

سازمان ها دیگر به صورت مجزا عمل نمی کنند. همه به طور فزاینده ای ملزم به کار به عنوان یک تیم و دستیابی به اهداف مشترک هستند، بنابراین یک بازیکن تیم موثر تقاضای زیادی دارد. اگر کارمندانی دارید که در یک تیم فوق‌العاده خوب کار می‌کنند و تحسین اعضای تیم خود را جلب می‌کنند، باید مهارت‌های آنها را ارزیابی کنید. برخی از پیام‌های کار گروهی خوب ممکن است عبارتند از:

1. تیم شما شما را دوست دارد و مثبت، صبر و کمک شما را تحسین می کند. ممنون از روحیه تیمی فوق العاده.

2. مهارت های ارتباطی عالی شما را به عضوی ارزشمند در تیم تبدیل می کند. ما به افرادی مثل شما نیاز داریم!

3. توانایی شما در هماهنگی با اعضای تیم از راه دور و همسو کردن آنها با وظایف و اهداف مشترک واقعا قابل تحسین است. ما خوش شانس هستیم که یک بازیکن تیم موثر در کنار خود داریم.

4. ما عاشق کاری هستیم که هر روز برای تیم خود انجام می دهید. برای ایجاد انگیزه به آنها کمک کنید تا مشکلات را حل کنند و البته در کنار آنها باشید. شما واقعا یک بازیکن تیم ارزشمند هستید.

5. توانایی شما در گوش دادن به عقاید دیگران با ذهنی باز محیطی از احترام متقابل ایجاد می کند که در آن روابط شکوفا می شود و شما در این زمینه منحصر به فرد هستید.

با تشکر از مهارت های مدیریتی عالی

مدیریت وظایف، توجه به محدودیت های زمانی و حتی مدیریت ارتباط با افراد، کاری بسیار دشوار و تاثیرگذار است. اگر کارمندانی دارید که می توانند فرآیندها را ساده کنند، وظایف را سازماندهی کنند و راهی آسان برای انجام کارها ایجاد کنند، برای آنها ارزش قائل شوید و هرگز آنها را رها نکنید!

1. ما از مهارت های مدیریتی شما، به ویژه توانایی شما در اولویت بندی و تکمیل وظایف در مهلت مقرر، شگفت زده شدیم.

2. مدیریت پروژه فراتر از چیزهایی است که روی کاغذ می نویسیم یا روی نمودارها و برگه ها ثبت می کنیم. در عوض، توانایی مدیریت افراد، وظایف و منابع بدون از دست دادن خونسردی مهم است و هیچکس بهتر از شما این کار را انجام نمی دهد.

3. فرآیندهایی که ایجاد کردید به ما جهت متمرکزتری داد. ما به خاطر تلاش های شما قوی تر هستیم.

4. شما می توانید هر پروژه ای را از ابتدا تا انتها بدون کاهش کیفیت، زمان و مسئولیت پذیری انجام دهید و این بسیار تحسین برانگیز است.

5. یکی از مهمترین ویژگی های یک مدیر، توانایی سازماندهی، ساده سازی و انجام شدنی کارها است. هیچ کس این کار را بهتر از شما انجام نمی دهد.

سایر پیام های قدردانی کارکنان

برای هر پروژه، هر کار، هر ایده نوآورانه یا هر قدمی که کارکنان شما برمی‌دارند، تلاش‌های آن‌ها را شناسایی کنید.

 1. متشکرم برای این ایده درخشان که تضاد روحی ما را حل کرد!
 2. همه می توانند خلاق باشند. اما تعداد بسیار کمی می توانند هنرمند باشند و شما یکی از آنها هستید.
 3. مهارت های مذاکره شما واقعا ستودنی است. از اینکه با معقول ترین بودجه به ما معامله شگفت انگیزی دادید متشکریم.
 4. از شما متشکرم که مسئولیت کار خود را به عهده می گیرید. این به وضوح نشان می دهد که شما مسئول موفقیت آینده خود هستید.
 5. از اینکه ابتکار عمل کردید و شرکت را به ارتفاعات جدیدی از موفقیت رساندید متشکریم. وقت آن است که به درستی از شما تشکر کنم.
 6. برنامه ریزی استراتژیک شما به ما کمک کرد تا به دوبرابر بازگشت سرمایه مورد انتظارمان در سال جاری دست پیدا کنیم. ما یک پاداش خوب به شما مدیونیم!
 7. توانایی شما در حل مشکلات به ما کمک کرده است تا محصولات بهتری تولید کنیم و خدمات عالی را به مشتریان گرامی ارائه دهیم. کمک شما ما را نسبت به سالهای قبل بسیار بهتر کرده است.
 8. از اینکه هم تیمی هستید متشکرم. تیم شما از تلاش های شما قدردانی می کند و شرکت از کمک شما قدردانی می کند.
 9. شما راه حل مشکل ما هستید. از پاسخ های سریع، مهارت های تحلیلی عالی و توانایی تبدیل مشکلات به فرصت متشکریم.
 10. شما همیشه سعی کرده اید بیشتر بیاموزید، بیشتر آزمایش کنید و کارهای بیشتری انجام دهید. از شما برای همه ابزارهای جدیدی که در طول این سال ها در اختیار ما قرار داده اید سپاسگزاریم.

اکنون می توانید یکی از این پیام ها را انتخاب کرده و برای تشکر از کارمندان خود به صورت کارت پستال، ایمیل یا حتی پیامک ارسال کنید.

پیام های قدردانی کارکنان