منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه تجربه کارآموزی NTU “Future You” به مبارزات من برای انتخاب شغل کمک کرد – روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت

چگونه تجربه کارآموزی NTU “Future You” به مبارزات من برای انتخاب شغل کمک کرد – روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه تجربه کارآموزی NTU "Future You" به مبارزات من برای انتخاب شغل کمک کرد - روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت

توسط Emily Cons

امیلی کنز، فارغ التحصیل روانشناسی NTU، تجربه خود را از این موضوع به اشتراک می گذارد NTU آینده شما کارآموزی با ما، چگونه آرزوهای شغلی او را شکل داد و تجربه (و اعتماد به نفس) را برای کمک به این مراحل بعدی فراهم کرد. این یک مثال واقعاً خوب است که ارزش باز بودن برای فرصت‌هایی مانند این و حفظ ارتباط با تیم استخدامی NTU را پس از پایان تحصیلات خود نشان می‌دهد. همچنین به خوبی با مقاله قبلی ما ارتباط دارد، و نشان می دهد که لازم نیست تمام حرفه خود را به عنوان یک دانشجو مشخص کنید، و تنها تعداد کمی از بسیاری از مهارت های قابل انتقال مفیدی را که فارغ التحصیلان روانپزشکی دارند، نشان می دهد.

نام من امیلی کنس است و به تازگی یک دوره کارآموزی شش هفته ای Future You را در بخش روانشناسی NTU گذرانده ام. من این پست را می نویسم تا هر کسی که برای یافتن شغلی تلاش می کند بتواند از تجربیات من الهام بگیرد و یک دوره کارآموزی را در نظر بگیرد.

برای زمینه، من لیسانس خود را در روانشناسی در NTU در سال 2020 به پایان رساندم، سپس به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در بهداشت روان در دانشگاه ناتینگهام ادامه دادم. در حین اتمام دوره کارشناسی ارشد دائماً در حال این سوال بودم که می خواهم شغلم را به کجا برسانم و وقتی به پایان دوره رسیدم شروع به جستجوی مشاغل مختلف کردم. اگرچه چند نقش مختلف پیدا کردم که هیجان انگیز به نظر می رسیدند، اما متوجه شدم که اغلب برای آنها تجربه نداشتم. علاوه بر این، افق دید من هنوز خیلی وسیع به نظر می رسید. من بین رشته های مختلف بلاتکلیف بودم و هنوز در تلاش بودم که تصمیم بگیرم کدام مسیر را ترجیح می دهم. بنابراین، شروع به جستجوی راه هایی کردم که بتوانم بینش و تجربه بیشتری در یک حرفه خاص به دست بیاورم.

کاملاً صادقانه بگویم، من قبلاً حتی به کارآموزی NTU فکر نکرده بودم، بنابراین وقتی دیدم ایمیلی در مورد آنها ظاهر شد، فرصت های ارائه شده واقعاً من را شگفت زده کردند. آنها هزاران دوره کارآموزی مختلف را در دسترس داشتند، معمولاً شش هفته طول می‌کشید و همگی نقش‌های پولی دریافت می‌کردند، بنابراین من فکر کردم که اگر چیزی در دسترس باشد، درخواست بدی نخواهد داشت. اگرچه روند درخواست بسیار طولانی بود، اما پس از آن همه چیز به سرعت پیش رفت. ابتدا ایمیلی مبنی بر موفقیت آمیز بودن درخواستم دریافت کردم، سپس با یکی از اعضای تیم استخدامی NTU ملاقاتی داشتم که در مورد برخی از گزینه ها بحث کرد. تصمیم گرفتم دستیار پژوهشی (RA) در بخش روانشناسی NTU باشم.

این نقش شامل کار با یک تیم تحقیقاتی (با دکتر اما واردی و دکتر لورن آبل) برای تسهیل طراحی یک مطالعه با نگاهی به شیوه‌های بازخورد در دانشگاه‌ها و چگونگی تأثیر آنها بر سلامت روان و رفاه دانشجویان بود. در طول دوره کارآموزی، با راهنمایی دو میزبانم مسئولیت های مختلفی را بر عهده گرفتم.

چگونه تجربه کارآموزی NTU "Future You" به مبارزات من برای انتخاب شغل کمک کرد - روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت

برای شروع، من یک جستجوی منظم ادبیات انجام دادم. من در ابتدا کمی در مورد این کار نگران بودم زیرا فکر می کردم ممکن است طولانی باشد و به سرعت از آن خسته خواهم شد. با این حال، در کمال تعجب، دقیقا برعکس این اتفاق افتاد! وقتی به اطلاعات جدید و مرتبطی برخوردم و در واقع وقتی در مورد موضوع مطالعه می‌کردم، متوجه شدم که در تمام مقاله‌ها فرو می‌روم و هیجان‌زده می‌شوم. همچنین تجربه زیادی در ارزیابی مطالعات و خواندن حجم زیادی از تحقیقات به روشی سریع اما کارآمد به من داد. در حین انجام این کار، جلسات متعددی با تیم تحقیقاتی برای بحث در مورد یافته هایم برگزار کردم که منجر به تغییر جزئی در تمرکز پژوهش شد. این یک افزایش اعتماد به نفس برای من بود، زیرا احساس می‌کردم که وقت من ارزشمند است و واقعاً برای تحقیق اهمیت دارد.

مسئولیت هایی که داشتم شامل حمایت از طراحی مطالعه، نوشتن برنامه اخلاقی و تهیه مرور ادبیات برای معرفی مطالعات بود. این تکالیف مختلف به من بینش ارزشمندی در مورد انواع مسئولیت هایی که در یک موقعیت تحقیقاتی تمام وقت خواهم داشت، داد، بنابراین من نه تنها از این فرآیند لذت بردم، بلکه تجربه و درک درستی از اینکه یک حرفه پژوهشی چگونه خواهد بود به دست آوردم.

در طول دوره کارآموزی، حرفه ام را در نظر داشتم. من شروع به تمایل به امکان دنبال کردن این مسیر کردم، هر کاری که انجام می‌دادم تأیید می‌کرد که از این فرآیند لذت می‌بردم و برای ایجاد تحقیقاتی که می‌تواند منجر به بهبود درک ما از سلامت روان شود، اشتیاق داشتم. من این موضوع را با میزبانانم که مشتاق کمک بودند در میان گذاشتم. آنها اطلاعاتی در مورد مسیرهای شغلی مختلف به من دادند، فرصت های مختلفی را برای من ارسال کردند و به من مصاحبه و مشاوره درخواست دادند.

چگونه تجربه کارآموزی NTU "Future You" به مبارزات من برای انتخاب شغل کمک کرد - روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت

پس از پر کردن چند درخواست، برای نقش همیار پژوهشی در زمینه‌ای که واقعاً در مورد آن هیجان‌زده بودم، دعوت به مصاحبه شدم. به طور خلاصه، این موقعیت به من پیشنهاد شده است و در چند هفته آینده شروع به کار خواهم کرد. ناگفته نماند که اگر دوره کارآموزی را شروع نمی کردم، متوجه نمی شدم که چقدر از کار در زمینه تحقیق لذت می برم و برای این کار اقدام نمی کردم. همچنین، اگر تجربه ای که به دست آوردم نبود، احتمالاً از مرحله درخواست عبور نمی کردم زیرا در طول درخواست و مصاحبه چندین بار از نقش استفاده کردم.

من این پست را نوشتم زیرا می‌خواستم به اشتراک بگذارم که این دوره کارآموزی چقدر برای من مفید بوده است، به این امید که هر کسی که ممکن است با شغلی دست و پنجه نرم کند، برای شروع یک شغل الهام‌بخش باشد. به طور خاص، دوره های کارآموزی NTU یک فرصت شگفت انگیز است و می تواند به شما کمک کند تا بینشی عالی در مورد یک نقش شغلی که ممکن است مورد علاقه شما باشد به دست آورید. در نهایت، امیدوارم تجربه من در بین برخی از افراد طنین انداز شده باشد و به شما اعتماد به نفس بدهد تا خود را برای فرصت های مختلف در اختیار داشته باشید، هرگز نمی دانید چه چیزی ممکن است از آن حاصل شود. موفق باشید!


اگر از تجربه امیلی الهام گرفته‌اید، مطمئن شوید که مراقب ایمیل‌های تیم استخدامی NTU هستید – آنها مرتباً آخرین فرصت‌ها را به اشتراک می‌گذارند – و با مرکز استخدام آنلاین در تماس باشید.

پست های بیشتر در مورد جستجوی شغل، سردرگمی شغلی، و بهترین بهره را از مدرک خود بخوانید…👇