منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مشاوره با روانشناس ایرانی در اروپا (وین، استکهلم و …)

مشاوره با روانشناس ایرانی در اروپا (وین، استکهلم و …)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مشاوره با روانشناس ایرانی در اروپا (وین، استکهلم و ...)

روند مهاجرت موضوع ساده ای نیست و ما می دانیم که ممکن است در سفر یا بعد از مهاجرت دچار مشکل شوید که صحبت با یک روانشناس می تواند خیال شما را راحت کند. یافتن روانشناس در اروپا کار سختی نیست. اما آیا می خواهید با روانشناس اروپایی مشورت کنید یا روانشناس ایرانی؟

روانشناس ایرانی یا اروپایی؟ کدام یک برای مشاوره بهتر است؟

برای اینکه بهترین نتیجه را از جلسات خود بگیرید، بهتر است به چند ویژگی روانشناس خود توجه کنید. این عوامل عوامل مهمی هستند تا مطمئن شوید که در مسیر درست قرار دارید:

دانش و تجربه

قبل از رفتن به هر مرکز درمانی یا روانشناسی حتما باید رزومه درمانگر خود را به دقت بررسی کنید. علاوه بر مدارک تحصیلی، باید به تجربه او نیز توجه کنید تا ببینید آیا او در زمینه ای که برای آن مشاوره می خواهید، تجربه تخصصی دارد یا خیر.

علاوه بر این، این مشاور چقدر تجربه مشاوره با افرادی که ملیت آنها با شما یکسان است یا چقدر در صحبت کردن به زبان فارسی مهارت دارد یا حتی چقدر با فرهنگ ایرانی آشنایی دارد.

مشاوره با روانشناس ایرانی در اروپا (وین، استکهلم و ...)

آشنایی با فرهنگ

آشنایی با فرهنگ و زبان خود به مشاور کمک می کند تا مسائل و خاطرات شما را بهتر درک کند. این به شما این امکان را می دهد که در طول جلسات خود از توضیح ابهامات خودداری کنید و به راحتی صحبت کنید.


برای رزرو قرار ملاقات با مشاور خانواده در آمریکا کلیک کنید


دسترسی آسان

فرض کنید یک مشاور آشنا به فرهنگ و زبان ایران یا حتی یک روانشناس ایرانی مثلاً در اتریش پیدا کرده اید، اگر در شهر یا کشور دیگری باشید چطور؟ هزینه و زمان رفت و آمد شما ممکن است چندین برابر بیشتر از قرار ملاقات شما باشد. پس شاید مشاوره آنلاین با یک روانشناس ایرانی پیشنهاد خوبی برای شما باشد.

روانشناس ایرانی متخصص در مشاوره فردی در اروپا

روانشناسان ایرانی در اروپا در چه زمینه هایی مشاوره می دهند؟

اگر به همراه خانواده خود به ترکیه، ایتالیا یا یکی دیگر از کشورهای اروپایی مهاجرت کرده اید، سوالات و نگرانی های شما با فردی که به تنهایی مهاجرت کرده متفاوت خواهد بود. به همین دلیل لازم است روانشناسان ایرانی متناسب با مشکل خود را انتخاب کنید تا راهنمایی های مفیدتری دریافت کنید. مشاوره روانشناس ایرانی در فرانسه، نروژ یا یکی دیگر از کشورهای اروپایی در زمینه های زیر انجام می شود:

مشاوره فردی

این امکان وجود دارد که زندگی شما در یک محیط جدید و تعامل با افرادی از فرهنگ دیگری و یا حتی مشکلاتی که قبل از مهاجرت با آن روبرو بوده اید، نیاز شما را به مشاوره فردی در اروپا افزایش داده باشد. اما مشاوره فردی علاوه بر درمان، اهدافی مانند تقویت عزت نفس، افزایش بهره وری کاری و تحصیلی یا تقویت مهارت های ارتباطی را نیز دنبال می کند.

مشاوره انفرادی روانشناسی با روانشناس ایرانی در اروپا به شما کمک می کند ریشه احساسات ناخوشایند امروز خود را درک کنید و در محیط جدید راحت تری زندگی کنید. سیمیاروم بیش از 50 مشاور برتر در زمینه مشاوره فردی استخدام می کند که به راحتی می توانید از آلمان، فرانسه، ایتالیا یا بلژیک به آنها دسترسی داشته باشید.

مشاوره ازدواج

ازدواج موضوعی پیچیده در هر کشوری است و ایالت ها و روانشناسان متخصص در امور پیش از ازدواج نقش تعیین کننده ای در این امر داشته اند. اگر در ایران ازدواج کرده اید و سپس به اروپا مهاجرت کرده اید، اگر قصد ازدواج با یک غیر ایرانی در سوئد یا هلند یا هر جای اروپا را دارید یا حتی با یک ایرانی، مشاوره قبل از ازدواج با یک روانشناس ایرانی به شما در تصمیم گیری کمک می کند. ; چون با سوابق فرهنگی شما بیشتر آشناست.

روانشناسان سیمیاروم که بصورت آنلاین در اختیار شما هستند اغلب در کشورهای اروپایی زندگی می کنند یا مدتی در فرانسه، بلژیک، ایتالیا و غیره زندگی کرده اند. و به همین دلیل می توانند به شما کمک کنند تا یک ازدواج شاد و سالم را در کشور دیگری شروع کنید.

مشاوره خانواده

به عنوان مثال، اگر شما ساکن وین هستید و خانواده شما در تهران هستند و یا با خانواده خود در لندن زندگی می کنید، ممکن است اختلاف نظر یا مشکلاتی وجود داشته باشد که حل آن نیاز به مهارت و تکنیک دارد و تنها مشاوره خانواده می تواند در این زمینه کمک کند.

نحوه مدیریت هزینه های خانواده در ایران از پاریس یا استانبول یا نحوه برقراری ارتباط صحیح با آنها از راه دور سوالاتی است که می توانید در مشاوره روانشناسی خانواده به آنها بپردازید.

مشاوره کودکان و نوجوانان

تربیت فرزند در تهران، پاریس یا آمستردام یا هر جای دیگری نیازمند دانشی است که ممکن است هر پدر و مادری نداشته باشد و مخصوصاً اگر فرزند اول او باشد، باید با مشاور تربیت فرزند به خصوص در کشورهای دیگر مشورت کرد. نوجوانان صحبت می کنند

از چه بستری می توانم مشاوره آنلاین با روانشناس ایرانی بگیرم؟

روانشناسان ایرانی در کدام کشورهای اروپایی به ایرانیان مشاوره می دهند؟

روانشناسان ایرانی در ایتالیا، نروژ، بلژیک، فرانسه، سوئد و انگلیس حضور دارند و در زمینه های مختلف مشاوره می دهند. اما برای صرفه جویی در وقت و هزینه و زندگی شما در وین، لندن، استانبول، گوتنبرگ، منچستر یا هر شهر دیگری در اروپا، مشاوره آنلاین بهترین راه برای تماس با یک دکتر روانشناس حرفه ای ایرانی است.


برای مشاوره با بهترین روانشناس ایرانی در تورنتو و سایر شهرهای کانادا کلیک کنید


مشاوره با مشاوران روانشناس ایرانی سیمیارم

مشاوران سیمیاروم از بین بهترین اساتید روانشناسی و روانپزشکی کشور انتخاب می شوند که پس از گذراندن مراحل مختلف انتخاب و تایید توسط بورد تخصصی به لیست مشاوران اضافه می شوند.

این روانشناسان ایرانی یا تجربه مهاجرت دارند یا ساکن کشورهای اروپایی و آمریکایی هستند و از این نظر با زندگی در خارج از کشور آشنایی کامل دارند. علاوه بر این، در سیمیاروم می توانید با یک مشاوره کوتاه با روانشناس متخصص، مناسب ترین روانشناس را برای مشکل خود بیابید و در هنگام تهیه پکیج ها می توانید هزینه ای کمتر از ویزیت شخصی داشته باشید. برای رزرو مشاوره از لینک زیر استفاده کنید