منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آموزش درمان هیجانی متمرکز: 16 بهترین دوره EFT

آموزش درمان هیجانی متمرکز: 16 بهترین دوره EFT

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش درمان هیجانی متمرکز: 16 بهترین دوره EFT

مرکز سانفرانسیسکو برای درمان متمرکز بر هیجان (SFCEFT)

مرکز سانفرانسیسکو

آموزش در مرکز درمان متمرکز بر عاطفه در سانفرانسیسکو گزینه آموزش EFT ساحل غربی برای ساکنان ایالات متحده است.

مانند مرکز نیویورک، شما باید یک متخصص بهداشت روان دارای مجوز باشید تا واجد شرایط آموزش باشید.

SCEFT یک مسیر آموزشی استاندارد و مهارت های اصلی برای صدور گواهینامه، به علاوه آموزش پیشرفته برای پزشکان دارای گواهی ارائه می دهد. دوره ها به زبان انگلیسی و اسپانیایی برگزار می شود.

با مراجعه به وب سایت SFCEFT بیشتر بیاموزید.

بین المللی

این دو ارائه دهنده طیف وسیعی از برنامه ها و کارگاه های آموزشی EFT را در سطح بین المللی ارائه می دهند. معیارهای واجد شرایط بودن متفاوت بسته به مقررات حرفه ای خاص کشور اعمال می شود. لطفا قبل از درخواست آنها را به دقت بررسی کنید.

AcRE EFT – انگلستان، ایالات متحده آمریکا و لهستان

ACRE

AcRE EFT برنامه های آموزشی EFT شامل دوره کارآموزی پایه و چهار سطح آموزش مهارت های پایه را ارائه می دهد.

آنها همچنین آموزش تخصصی LGBTQ EFT را در بریتانیا و لهستان ارائه می دهند که توسط مرکز بین المللی تعالی EFT تایید شده و توسط مرکز EFT بریتانیا پشتیبانی می شود.

با مراجعه به وب سایت AcRE می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مرکز بین المللی تعالی در EFT (ICEEFT) – در سراسر جهان

ICEEFT

مرکز بین المللی تعالی در EFT طیف وسیعی از فرصت های آموزشی را در سراسر جهان در کشورهای مختلف مانند اوگاندا، هنگ کنگ، آرژانتین، نیوزلند، هند، آفریقای جنوبی، نروژ، برزیل و سوئد و بسیاری دیگر ارائه می دهد.

آنها آموزش استاندارد گواهی EFT را ارائه می دهند: کارآموزی، مهارت های اصلی و نظارت، و همچنین کلاس های تخصصی با هدف گروه های مشتری خاص یا مسائل دلبستگی.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ICEEFT مراجعه کنید.

6 دوره و برنامه آموزشی آنلاین

این بخش به تشریح برنامه‌های آموزشی درمانی متمرکز بر عاطفی آنلاین در دسترس می‌پردازد. با این حال، مهم است که تحقیق کنید کدام مؤلفه‌های این برنامه‌ها به صورت ناهمزمان و کدامیک به صورت زنده (همزمان) ارائه می‌شوند تا مطمئن شوید که می‌توانید منطقه زمانی مورد نیاز را در نظر بگیرید.

دوره های ارائه شده به طور مداوم به روز می شوند، بنابراین مطمئن شوید که روش تحویل آنلاین خود را به دقت بررسی کنید.

1. Psychwire با دکتر سو جانسون

سایک وایر

دکتر سو جانسون یکی از توسعه دهندگان بنیانگذار TEC است و به همراه سایر مربیان متخصص TEC، برنامه گواهینامه آنلاین استاندارد طلایی TEC را در Psychwire ارائه می دهد.

این دوره 16 ساعت توسعه حرفه ای مستمر را برای متخصصان بهداشت روان واجد شرایط فراهم می کند و در چندین دوره در سال ارائه می شود. تحویل شامل آموزش های ویدئویی، جلسات خلاصه درمانی و یک انجمن تعاملی است که به طور کامل توسط مربیان معتبر EFT پشتیبانی می شود.

اگرچه این دوره گواهینامه کامل TEC را ارائه نمی دهد، اما یک پایه نظری کامل در مورد نحوه اعمال اصول TEC در تمرین فعلی شما ارائه می دهد.

از Psychwire دیدن کنید، جایی که دکتر سو جانسون بیشتر توضیح می دهد.

2. موسسه درمان عاطفی (EFTI)

موسسه درمان متمرکز بر هیجان

موسسه درمان متمرکز بر احساسات مورد تایید انجمن روانشناسی آمریکا است و آموزش های سطح اول را به صورت آنلاین از طریق ویدئو کنفرانس ارائه می دهد.

این برنامه به صورت زنده اجرا می‌شود و طی چهار روز از طریق ترکیبی از ارائه‌های کوتاه، نمایش‌های ویدیویی، مدل‌سازی زنده، بحث‌های موردی و ایفای نقش‌های نظارت شده گسترده ارائه می‌شود.

همچنین آموزش‌های اضافی در مهارت‌های خاص مانند قاطعیت و اطمینان به خود و همچنین نحوه اعمال TES با گروه‌های مشتری خاص ارائه می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت EFTI مراجعه کنید.

3. موسسه درمان متمرکز بر هیجان (IEFT)

IEFT

IEFT یک برنامه آموزشی استرالیایی است که گواهی فارغ التحصیلی و دیپلم فارغ التحصیلی در EFT ارائه می دهد که هر دو به طور کامل به صورت آنلاین ارائه می شوند. برای تکمیل مولفه تمرین تحت نظارت، باید یک عمل مشاوره یا روان درمانی موجود داشته باشید.

گواهی سه ترم و دیپلم شش ترم طول می کشد. IEFT سه مسیر ورودی را ارائه می‌دهد که آن را نسبت به بسیاری از گزینه‌های دیگر که تصریح می‌کنند فقط متخصصان سلامت روان دارای مجوز می‌توانند درخواست دهند، انعطاف‌پذیرتر می‌کند.

کلاس ها به صورت همزمان (زنده) به مدت دو ساعت در هفته برگزار می شود و دانش آموزان موظفند یک تا دو ساعت در هفته با سایر مطالب آموزشی آنلاین و همچنین تکالیف کامل و ارزیابی های عملی درگیر شوند.

با مراجعه به وب سایت IEFT می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برنامه ها و کارگاه های آموزشی آنلاین اضافی

علاوه بر این برنامه‌های تحصیلی صرفاً آنلاین، ارائه‌دهندگان آموزش زیر جایگزین‌های آنلاینی را برای برخی از مؤلفه‌های آموزش در محوطه دانشگاه ارائه می‌دهند.

آموزش EFT AcRE با همکاری انجمن EFT لهستانی PSEFT یک آموزش آنلاین زنده EFT را برگزار می کند که انگلیسی زبانان و لهستانی زبانان می توانند در آن شرکت کنند. آموزش تخصصی EFT برای کار با زوج های LGBTQ به صورت آنلاین نیز در دسترس است. سمینارهای آنلاین دیگری نیز ممکن است هر از گاهی ارائه شوند.

BCEFT در بریزبن، استرالیا مجموعه ای از کارگاه های آموزشی آنلاین EFT و گروه های نظارتی، از جمله مهارت های اولیه و آموزش های پیشرفته برای کار با گروه های مشتری خاص را ارائه می دهد.

مرکز درمان عاطفی متمرکز بریتانیا قبلاً آموزش آنلاین در زمینه مهارت‌های اساسی و کار با گروه‌های مشتری خاص ارائه می‌کرد. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت BEFT مراجعه کنید.

منابع از PositivePsychology.com

PostivePsychology.com تعدادی منبع رایگان دارد که اگر تصمیم بگیرید خود را در TES آموزش دهید مفید خواهید بود. اول، ما مجموعه ای از کاربرگ ها شامل موارد زیر را داریم:

روال خروج خشم و ورود مجدد: مکثی که تازه می کند

این کاربرگ راهنمایی در مورد نحوه مدیریت خشم در روابط با وقفه ای از ارتباطات برای خنک شدن قبل از بازگشت به مسائل را در حالتی تازه ارائه می دهد.

کاربرگ والس برنده

برای مقابله با تعارض در روابط، این کاربرگ می تواند به زوج ها کمک کند تا در مورد یک راه حل برد-برد مذاکره کنند.

کاربرگ تنظیم هیجان برای بزرگسالان

برای کمک به بهبود آگاهی از احساسات در موقعیت های محرک و در نظر گرفتن اینکه چگونه احساسات بر رفتار تأثیر می گذارد، می توانید از این کاربرگ با مشتریان خود استفاده کنید.

کاربرگ RATE

مدل RATE در این کاربرگ از تنظیم هیجانی به شرح زیر پشتیبانی می کند:

  • احساسی که دارید را بشناسید.
  • احساس خود را بپذیرید، حتی اگر ناخوشایند باشد (مانند انزجار، عصبانیت یا غم).
  • مراقب خود باشید و یک استراتژی سالم برای احساس بهتر پیدا کنید.
  • احساسات خود را با احترام بیان کنید و به دیگران کمک کنید شما را درک کنند.

مقالات مرتبط

ما همچنین مقالات مرتبطی در مورد TES و تنظیم عاطفی داریم:

17 تمرین برای هوش هیجانی

اگر می‌خواهید روی ابزارهای مبتنی بر علم سرمایه‌گذاری کنید، می‌توانید 17 ابزار معتبر هوش هیجانی ما را برای پزشکان خریداری کنید. آنها طراحی شده اند تا هوش هیجانی مشتریان شما را بهبود بخشند و به آنها کمک کنند تا با دیگران ارتباط واقعی تری داشته باشند، خود را بهتر درک کنند و زندگی سالم تری داشته باشند.

گرفتن پیغام خانگی

احساسات پیام های قدرتمندی در مورد دنیای درونی ما، روابط ما و محیط اجتماعی گسترده تر به ما می دهند. برای بسیاری از ما، احساسات مستقیم ترین روشی است که برای ارزیابی رفاه خود و دیگران داریم.

هنگامی که از بیان سالم احساسات خود اجتناب می کنیم، روابط ما آسیب می بیند و تعارضات می توانند به جوش بیایند، فوران کنند، و حتی ارتباطاتی را که مردم برای پیشرفت و شکوفایی نیاز دارند با دیگران از بین ببرند.

TES یک مداخله کوتاه مدت، عملی و مبتنی بر شواهد است که هدف آن بهبود آگاهی عاطفی، بیان و خودتنظیمی مراجع است. نتایج یک احساس واقعی تر از خود و بهبود روابط است. تقاضا برای متخصصان آموزش دیده TEC با توجه به مزایای آشکار ارائه شده همچنان در حال رشد است.

امیدواریم این فرصت‌های یادگیری درمانی متمرکز بر عاطفه برای شما مفید بوده باشد. اگر ارائه دهندگان آموزشی دیگری را می شناسید که در اینجا ذکر نشده است، لطفاً آنها را در نظرات ذکر کنید.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. فراموش نکنید که سه تمرین هوش هیجانی ما را به صورت رایگان دانلود کنید.