منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مشاوره با روانشناس ایرانی در استرالیا (سیدنی، ملبورن و …)

مشاوره با روانشناس ایرانی در استرالیا (سیدنی، ملبورن و …)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مشاوره با روانشناس ایرانی در استرالیا (سیدنی، ملبورن و ...)

مقاله چه قدر برای شما مفید بود؟

مهاجرت برای هر کسی تجربه متفاوتی است. چه برای تحصیل به استرالیا مهاجرت کرده باشید، چه با خانواده خود نقل مکان کرده باشید یا صرفاً برای کار در استرالیا زندگی کنید، احساسات متفاوتی نسبت به سایر افرادی که به روش های دیگر مهاجرت کرده اند خواهید داشت.
علاوه بر این، در هر نقطه از مسیر مهاجرت، ممکن است مشکلاتی را تجربه کرده باشید که باعث شده امروز کمتر در زندگی خود احساس شادی داشته باشید یا با همسر یا خانواده خود اختلاف داشته باشید و یا حتی نگران تربیت فرزندتان باشید. مشاوره روانشناسی چه کمکی به شما می کند و آیا باید با یک روانشناس ایرانی در استرالیا یا یک مشاور استرالیایی مشورت کنید؟

چرا بهتر است با روانشناس ایرانی مشورت کنیم؟

بر اساس تحقیقات روانشناختی، شباهت های فرهنگی تأثیر زیادی بر نتایج درمان دارد. اتحاد درمانی یک رابطه کاری بین متخصص سلامت روان و مراجعه کننده است و به بیمار کمک می کند احساس بهتری داشته باشد و در نهایت به نتایج بهتری دست یابد.
تفاوت‌های فرهنگی به درمانگران این امکان را می‌دهد که دیدگاهی جدید و متفاوت به مشکل مراجع ارائه دهند که با باورها یا هنجارهای فرهنگی و اجتماعی آنها در تضاد است.


برای مشاوره با روانشناس ایرانی در کالیفرنیا و سایر ایالت های آمریکا کلیک کنید


نکته دیگر اینکه در استرالیا تعلق به نژادی دیگر را می دانند و ناخودآگاه اقلیت های نژادی در جامعه با مشکلات ویژه تری مواجه هستند.
شاید پیدا کردن یک روانشناس ایرانی در سیدنی یا ملبورن کار آسانی نباشد. بنابراین می توانید جستجوی خود را گسترش دهید و به صورت آنلاین با یک مشاور ایرانی مشورت کنید.

مزیت های روانشناس ایرانی در استرالیا چیست؟
مزایای مشاوره با روانشناس ایرانی در استرالیا چیست؟

همانطور که گفتیم یک روانشناس ایرانی در استرالیا به شما کمک می کند تا احساسات خود را به زبان مادری خود بیان کنید و اگر مشکلی از کودکی حل نشده باشد، روانشناس شما با فرهنگ خانواده ایرانی آشناست و می تواند شما را بهتر راهنمایی کند.
شاید بپرسید که پیدا کردن یک روانشناس ایرانی در ملبورن، بریزبن یا هر شهر دیگری آسان نیست و چگونه یک روانشناس خوب در استرالیا پیدا کنید؟

زمینه های مشاوره با دکتر روانشناس ایرانی در استرالیا

روانشناسان ایرانی مقیم استرالیا یا روانشناسان ایرانی که به ایرانیان استرالیایی از سراسر جهان به صورت آنلاین مشاوره می دهند در زمینه های مختلف تخصص دارند. این مناطق عبارتند از:

مشاوره قبل از ازدواج

انتخاب همسر یکی از مهمترین تصمیمات زندگی است، به خصوص برای شما که دور از ایران و در استرالیا زندگی خواهید کرد. فرقی نمی کند همسرتان ایرانی باشد و با هم مهاجرت کرده اید یا در استرالیا با هم آشنا شده اید یا همسری غیر ایرانی را برای شروع زندگی انتخاب کرده اید، در هر صورت شروع یک زندگی چالش برانگیز است و هر موقعیتی مشکلاتی دارد.
مشاوره آنلاین ازدواج با روانشناس ایرانی در استرالیا به شما کمک می کند تا با روانشناس آشنا به فرهنگ و زبان شما صحبت کنید و حتی اگر مشاور شما با زندگی در خارج از کشور یا حتی استرالیا آشنا باشد بهتر است. تمامی روانشناسان سیمیاروم دارای این ویژگی هستند و شما می توانید از بین متخصصین مشاوره ازدواج انتخاب کرده و با مشاور مورد نظر خود قرار ملاقات داشته باشید.

مشاوره ازدواج با روانشناس ایرانی در استرالیا

مشاوره خانواده

بسیاری از خانواده ها تحت تاثیر مهاجرت دچار دغدغه ها و اختلافاتی هستند که مشاوره خانواده می تواند راه حل مناسبی برای آنها ارائه دهد. چه خانواده شما در ایران یا استرالیا باشد، با مشاوره آنلاین خانواده می توانید مسائل بین فردی خانواده را بررسی کنید.

مشاوره جنسی

بسته به فرهنگی که در آن بزرگ شده اید، ممکن است دیدگاه متفاوتی نسبت به استرالیایی ها نسبت به تمایلات جنسی داشته باشید. مشاوره جنسی با روانشناس ایرانی شما را آماده پذیرش تفاوت ها و طرح مخالفت های درست در این زمینه می کند.
مشاوره فردی: درمان اختلالاتی مانند افسردگی، اضطراب و استرس که در افرادی که مهاجرت کرده اند به طور متفاوت رخ می دهد. مشاوره آنلاین با روانشناس ایرانی در استرالیا به شما کمک می کند تا با یک روانشناس خوب از سراسر دنیا به زبان مادری صحبت کنید.

مشاوره کودکان و نوجوانان

بزرگ کردن کودک در هر کجای دنیا که هستید کار آسانی نیست. فرزند شما در محیطی متفاوت از محیطی که شما در آن بزرگ شده اید قرار گرفته است. آیا می خواهید آن را با فرهنگ ایرانی پرورش دهید یا استرالیایی؟ یا دوست دارید هر دو فرهنگ در تربیت او دخیل باشند؟ مشاوره کودک و نوجوان با روانشناس ایرانی شما را راهنمایی می کند.

هزینه مشاوره روانشناس و روانپزشک ایرانی مقیم استرالیا

هزینه مشاوره با روانشناس و روانپزشک ایرانی مقیم استرالیا ممکن است برای شما بسیار گران تمام شود. زیرا اگر بخواهید از ملبورن به سیدنی بروید یا هفته ها بین شهرهای مختلف استرالیا رفت و آمد کنید، هزینه و زمانی که صرف می کنید بیشتر از هزینه مشاوره خواهد بود. به همین منظور مشاوره آنلاین با روانشناس ایرانی را به شما پیشنهاد می کنیم تا با صرف زمان و هزینه کمتر مشاوره ای با کیفیت داشته باشید. قیمت مشاوره با مشاورین سیمیاروم در صفحه هر مشاور و در صفحه اصلی سایت درج شده است.


برای مشاوره با روانشناس و روانپزشک ایرانی در تورنتو و سایر شهرهای کانادا کلیک کنید


خدمات مشاوره روانشناس ایرانی سیمیاروم در استرالیا

مشاوران سیمیاروم از بین بهترین اساتید روانشناسی و روانپزشکی کشور انتخاب شده و آماده ارائه خدمات در زمینه های مختلف مشاوره می باشند. سیمیاروم سیستمی را نیز تعریف کرده است که با یک مصاحبه کوتاه با کارشناس سیمیاروم به مناسب ترین مشاور مشکل خود متصل می شوید. علاوه بر این، جلسات مشاوره سیمیاروم شما با توجه به زمان استرالیا و زمان های دلخواه شما انجام می شود. می توانید از این صفحه یا از طریق صفحه اصلی نوبت رزرو کنید.