منو سایت

روانشناس ایرانی در تورنتو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
روانشناس ایرانی در تورنتو


در خانه » روانشناسی مهاجرت » روانشناس ایرانی در تورنتو


زندگی در یک کشور خارجی، دور از وطن و شاید حتی از خانواده، چالش های زیادی را برای مهاجران به همراه دارد که درک آن برای یک روانشناس خارجی دشوار است. صحبت با فرد بومی که با پیشینه فرهنگی و مذهبی شما آشنایی بیشتری دارد می تواند مفید باشد.

روانشناس ایرانی در تورنتو

همدلی یکی از اصول مهم جلسات مشاوره و درمان است که در اتاق درمان روانشناس ایرانی مقیم کانادا که شرایط و فرهنگ ایران را می شناسد راحتتر می توان آن را یافت. یافتن روانشناس در هر کجای دنیا آسان است و با یک جستجوی سریع در گوگل امکان پذیر است، اما یافتن فردی که شما را درک کند، ریشه مشکلات شما را بداند و قدردان آن در بافت فرهنگی و مذهبی ایران باشد، کار آسانی نیست. .

روانشناس آنلاین در تورنتو

زندگی مهاجران پر از چالش ها و ساعات طولانی کار یا تحصیل است. قرار دادن این ساعات شلوغ در برنامه روانشناسان خارجی می تواند دشوار باشد. بهترین راه برای صحبت با یکی روانشناس آنلاین در تورنتو که به شما امکان می دهد خدمات مشاوره آنلاین را در هر مکان و در ساعات رایگان روز یا حتی شب دریافت کنید.

روانشناس آنلاین در تورنتو

روانشناس ایرانی در ونکوور

بسیاری از ایرانیان در شهرهای مختلف کانادا زندگی می کنند. ونکوور یکی از مقاصد مهاجرتی محبوب ایرانیان است. حضور انبوه ایرانیان مهاجر در این شهر، یافتن خدمات مشاوره و روان درمانی را آسانتر از گذشته کرده است چرا که کمبود روانشناس مجرب در بین متخصصان ایرانی وجود ندارد.

روانشناس ایرانی در مونترال

صحبت کردن با یک روانشناس خارجی همیشه سخت تر از یک روانشناس ایرانی است که به یک زبان صحبت می کند. اما از همه شهرهای کانادا، کار در مونترال دشوارتر است زیرا یکی از 5 شهر بزرگ فرانسوی زبان در جهان است. مانند اکثر متخصصان و افرادی که در این شهر مشغول به کار هستند، زبان رسمی و اول اکثر روانشناسان خارجی در این شهر فرانسوی است که اگر به آن صحبت نکنید، برقراری ارتباط با روانشناس برای شما سخت خواهد شد. یک روانشناس ایرانی در مونترال می تواند زندگی شما را مانند آب زندگی متحول کند.

روانشناس در تورنتو

آیا این شهر سرد و برفی شما را برای آفتاب گرم کشورتان تنگ می کند؟ آیا دوری از خانواده شما را آزار می دهد؟ نمی توانید چالش های مهاجرت را مدیریت کنید؟ از ایران رفتی اما غم ایران تو را رها نکرد؟ آیا مسائل و مشکلات خانوادگی همچنان از طریق پیام های برنامه و تماس های ویدیویی شما را آزار می دهد؟ یکی روانشناس در تورنتو راه حل مشکل شماست

روانشناس ایرانی خارج از کشور

روانشناس ایرانی خارج از کشور

فرقی نمی کند به کجا مهاجرت کرده اید. در هر کجای دنیا می توانید به روانشناس ایرانی در خارج از کشور دسترسی داشته باشید. روانشناسان زیادی در کشورهای اروپایی، آمریکا و کانادا فعالانه مشغول به کار هستند و به ایرانیان خارج از کشور مشاوره آنلاین و شخصی ارائه می دهند.

مشاوره خانواده در تورنتو

زندگی زناشویی هیچ گاه خالی از مشاجره و مشاجره نیست. مهاجرت و چالش های آن می تواند بیش از هر زمان دیگری به بحث و جدل دامن بزند. یافتن مشاوری که بتواند پویایی خانواده ایرانی را درک کند، ماهیت تفاوت‌های آنها را بشناسد و راه‌حل‌های مناسب ارائه دهد، برای بهبود کیفیت روابط و زندگی خانوادگی ضروری است. به دنبال بهترین مشاور خانواده ایرانی در تورنتو برای دریافت این خدمات

مشاوره کودکان

فرزندپروری جاده ای پر پیچ و خم است که بدون نقشه راه نمی توان به هدف داشتن فرزندانی سالم، شاد و موفق رسید. مشاوره کودکان به والدین کمک می کند تا فرزندان خود را بهتر بشناسند، سبک تربیتی صحیح را در پیش بگیرند و بتوانند از کمک متخصصان متخصص برای حل مشکلات فرزندشان بهره ببرند. این موضوع برای مهاجران اهمیت بیشتری دارد، زیرا فرزندان مهاجران در مواجهه با مشکلات دوری از وطن، دوستان و خانواده خود دشوارتر هستند و ادغام سریع در جامعه جدید برای رشد آنها بسیار مهم است.

روانشناس کودک در تورنتو

مشاوره افسردگی

افسردگی در ایران و خارج از کشور را نمی شناسد. در هر جایی، به خصوص در غربت، شما را به دام می اندازد و کیفیت زندگی شما را کاهش می دهد. مشاوره افسردگی این به شما کمک می کند علائم افسردگی را در خود بشناسید، آنها را کنترل کنید و در صورت لزوم روان درمانی و دارو مصرف کنید. مشاوره افسردگی در خارج از کشور هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین در دسترس است.

مشاوره طلاق

آیا اختلافات بین شما قوی تر می شود؟ آیا احساس می کنید هیچ راهی برای ادامه زندگی وجود ندارد؟ طلاق یکی از آخرین راه های حل اختلافات زناشویی است. اگر با همسرتان با مشکل مواجه شده اید و به دلیل اختلاف تصمیم به جدایی گرفته اید، بهتر است از مشاوره طلاق استفاده کنید. با استفاده از خدمات مشاوره، حتی اگر زندگی زناشویی شما نجات پیدا نکند، می توانید با آرامش و منطق بیشتری به روند طلاق ادامه دهید.

مشاوره جنسی

روابط جنسی با فرهنگ در هم آمیخته است. آنچه در ایران تابو محسوب می شود در بسیاری از کشورهای جهان پذیرفته شده و حتی قانونی است. چنین تفاوتی در نوع نگاه به مسائل جنسی کار را برای روانشناس و مشاور خارجی سخت می کند. روانشناسان خارجی نمی توانند مشکلات جنسی جامعه مهاجر ایرانی و همچنین روانشناسان ایرانی را درک کنند و به حل آن کمک کنند. برای دریافت خدمات مشاوره جنسی در خارج از کشور بهتر است به روانشناس ایرانی مراجعه کنید.

روانشناس ایرانی در تورنتو

مشاوره بارداری در تورنتو

مادران باردار در دوران بارداری و بعد از تولد به حمایت بیشتری نیاز دارند. این چیزی است که ممکن است مهاجران به طور کامل آن را درک نکنند. نبود خانواده و عزیزان و زندگی در یک کشور خارجی با سیستم درمانی متفاوت، دوران بارداری را برای مادر مهاجر دشوارتر می کند. مشاوره بارداری در تورنتو این به مادران باردار آرامش و امنیت روانی مورد نیاز را می دهد.

با خدمات مشاوره آنلاین سیمیاروم می توانید با هزینه کمتر از خدمات روانشناسی متناسب با فرهنگ و زبان خود بهره مند شوید. کلینیک های مشاوره و روانشناسی در کانادا پرداخت. مشاوران و روانشناسان ما در سیمیاروم که دارای سابقه فرهنگی، مذهبی و زبانی مشترک با شما و همچنین تجربه مهاجرتی هستند، شما را بهتر درک می کنند و بهترین گزینه برای ارائه خدمات روانشناسی به شما هستند. برای رزرو نوبت به صفحه رزرو جلسه مشاوره مراجعه کنید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را انتخاب کنند بهترین روانشناس ایرانی در خارج از کشور راهنما

مقاله چه قدر برای شما مفید بود؟