منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خوش برگشتی! مجموعه‌ای از بهترین موفقیت‌ها در وبلاگ NTU Psych – روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت

خوش برگشتی! مجموعه‌ای از بهترین موفقیت‌ها در وبلاگ NTU Psych – روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خوش برگشتی! مجموعه‌ای از بهترین موفقیت‌ها در وبلاگ NTU Psych - روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت

توسط جان هادسون

این هفته ما از یک گروه کاملاً جدید از دانشجویان به جامعه روانشناسی NTU خود استقبال می کنیم – نه به ذکر همه دانشجویانی که در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بازگشته اند. این یک زمان بسیار شلوغ و هیجان انگیز از سال است و بدون شک مقداری عصبی (حتی برای ما مربیان!) وجود خواهد داشت. به هر حال، ورود به دانشگاه برای اکثر مردم یک قدم بزرگ است و طبیعی است که چند پروانه در هنگام شروع یک ماجراجویی جدید داشته باشید.

در طول سال گذشته در وبلاگ روانشناسی NTU، ما از انتشار چندین مقاله از دانشجویان فعلی و سابق که تجربیات و بینش خود را در مورد مشاغل، فرصت ها و بیشترین بهره را از مدرک تحصیلی شما به اشتراک می گذارند، لذت برده ایم. بنابراین، با شروع سال تحصیلی جدید و خوش آمدگویی به شما در NTU، می‌خواهیم تعدادی از این مقالات را برجسته کنیم تا راهنمایی‌های مفید و الهام‌بخشی برای سفرهای خود به شما ارائه دهیم.

یکی از محبوب‌ترین مقالات ما در سال گذشته توسط جاسمین استیونسون، فارغ‌التحصیل NTU نوشته شده است، که تجربیات کارشناسی و حرفه‌ای خود را بازتاب می‌دهد و توصیه‌های بسیار خوبی را به اشتراک می‌گذارد تا به شما کمک کند از مدارک تحصیلی خود بیشترین بهره را ببرید.

به هر حال، یاسمین هم وقت گذاشت و دوباره برای ما نامه نوشت و نکاتی را برای شکار شغل برجسته کرد، چیزهایی که به او کمک کرده تا در سال‌های پس از فارغ‌التحصیلی، نقش‌ها و تجربه‌های بزرگی داشته باشد. ممکن است تکمیل مدرک تحصیلی و شروع حرفه خود در خارج از دانشگاه راه درازی به نظر برسد – حتی زمانی که در سال آخر هستید – اما هرگز برای فکر کردن به این موارد زود نیست:

یکی دیگر از فارغ‌التحصیلان فوق‌العاده ما، هنری بریسکو، نیز تجربیات شغلی اخیر خود را به اشتراک گذاشت و اطمینان داد که اشکالی ندارد که دقیقاً چه می‌خواهید یا نظر خود را در مورد مسیر شغلی خود تغییر دهید و همچنان موفق باشید. در دنیایی که گاهی اوقات احساس می شود دیگران دقیقاً می دانند دارند چه می کنند (اسپویلر زنگ خطر. هشدار: اکثر ما اینطور نیستیم) این یک پیام واقعا مهم و دلگرم کننده است که همراه با توصیه های کاربردی مفید آن است.


در همین حال، دو نفر از دانش‌آموزان فعلی ما نیز وقت گذاشته‌اند تا در مورد تجربه کار خود بنویسند، چرا باید این کار را انجام دهید، چگونه باید آن را انجام دهید و چگونه است. هانا وایزمن سال گذشته (2020/2021) یک دستیار پروژه آموزشی را در اینجا در NTU تضمین کرد و چگونگی رسیدن به آنجا را منعکس می کند.

ربکا شوسمیت یک سال را در بوداپست به عنوان بخشی از طرح مطالعاتی NTU در خارج از کشور گذراند (https://www.ntu.ac.uk/studenthub/study-abroad). ربکا چند تجربه شگفت انگیز و عکس های زیبا از مجارستان به اشتراک گذاشت (از جمله ظاهر شگفت انگیز پنیر یک دونات که هنوز سعی می کنم از نظر ذهنی پردازش کنم). گاهی اوقات ما فقط متوجه نمی شویم که چه امکاناتی ممکن است و فقط به کسی نیاز داریم که به ما نشان دهد. ربکا و دیگر دانش‌آموزان/فارغ التحصیلان ما نمونه‌های خارق‌العاده‌ای را ارائه می‌کنند که امیدواریم الهام‌بخش شما باشد.

خوش برگشتی! مجموعه‌ای از بهترین موفقیت‌ها در وبلاگ NTU Psych - روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت
عکس Max van den Oetelaar در Unsplash

و وقتی نوبت به تنظیم و مثال و ارائه ایده از برخی از امکانات موجود می‌رسد، ساسکیا هولم در مورد کار خود به عنوان یک پژوهشگر در اینجا در NTU بحث می‌کند. ساسکیا در آن زمان سال آخر لیسانس بود و بخشی از یک پروژه تحقیقاتی برای بررسی یوگا و رفاه با گلن ویلیامز و همکارانش بود. اگر تا به حال فکر می کنید که “فقط” یک دانش آموز هستید، این یک یادآوری عالی است که دانش آموزان مطمئناً می توانند تأثیر بگذارند و اگر علاقه مند باشید فرصت هایی در دسترس است. در واقع، تعدادی از دانشجویان در سال های اخیر با هیات علمی ما کار کرده اند و تحقیقات خود را در مجلات علمی معتبر منتشر کرده اند. بنابراین اگر اشتیاق و تمایل به توسعه مهارت های تحقیقاتی خود را دارید، این یک فرصت واقعی و چیزی است که باید به آن توجه کنید. ما قصد داریم در آینده ای نزدیک مقالاتی از برخی از این دانش آموزان را در اینجا در وبلاگ منتشر کنیم تا بتوانید تجربیات آنها را مطالعه کنید و شاید آنها بتوانند در سال های آینده شما را تشویق کنند که همین کار را انجام دهید.

ما چیزهای بیشتری برای کاوش در اینجا در وبلاگ روانشناسی NTU برای شما داریم، لطفاً نگاهی بیندازید – مقالات مرتبط با مشاغل بیشتر و همچنین برخی از جدیدترین تحقیقات از روانشناسی NTU همراه با افکار در مورد بیماری همه گیر، رسانه های اجتماعی از جمله موارد دیگر وجود دارد.


علاوه بر وبلاگ، با ثبت نام و شرکت در جلسات معارفه، منابع و اطلاعات زیادی دریافت خواهید کرد، اما در اینجا یادآوری می کنیم که اگر در مدتی که با ما هستید به کمک یا مشاوره نیاز دارید، طیف بسیار خوبی داریم. پشتیبانی موجود از تیم پشتیبانی دانشجویی ما: https://www.ntu.ac.uk/studenthub/student-help-advice-and-services.

و در حالی که شما در حال تحصیل روانشناسی با ما هستید، چرا به همکلاسی های خود در انجمن روانشناسی NTU ملحق نمی شوید؟ این کاملاً توسط دانش‌آموزان اداره می‌شود و انجمن رویدادها و فعالیت‌های زیادی را در طول سال سازمان‌دهی می‌کند و همیشه از پذیرایی اعضای جدید خوشحال است: https://www.trentstudents.org/groups/psychology-fad4

در نهایت، احتمالاً با افراد جدید زیادی ملاقات می‌کنید و در مورد اینکه چه بگویید و چگونه برای تأثیرگذاری خوب رفتار کنید، احساس ناراحتی می‌کنید. خوب، فکر می‌کنم یک خبر خوب دارم: طبق تحقیقاتی که در اینجا در مجموعه مقالات انجمن روان‌شناسی بریتانیا (BPS) خلاصه شده است، احتمالاً تأثیر اولیه بسیار بهتری نسبت به آنچه فکر می‌کنید دارید. بنابراین اگر دائماً در مورد این نوع چیزها نگران هستید (مانند بسیاری از ما)، این احتمالاً خواندنی بسیار خوب و اطمینان بخش است:

خوش برگشتی! مجموعه‌ای از بهترین موفقیت‌ها در وبلاگ NTU Psych - روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت

برای خواندن خلاصه تحقیقات BPS و تمایل ما به دست کم گرفتن تاثیری که بر غریبه ها می گذاریم اینجا را کلیک کنید.


خوشامدگویی به دانشجویان در NTU واقعاً مایه خوشحالی است، ما مشتاقانه منتظریم که در چند سال آینده با شما کار کنیم و شاهد دستاوردهای شما باشیم.