منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خوش برگشتی! مجموعه‌ای از بهترین موفقیت‌ها در وبلاگ NTU Psych – روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت

خوش برگشتی! مجموعه‌ای از بهترین موفقیت‌ها در وبلاگ NTU Psych – روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خوش برگشتی! مجموعه‌ای از بهترین موفقیت‌ها در وبلاگ NTU Psych - روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت

توسط جان هادسون

ما در آستانه پذیرایی از یک گروه کاملاً جدید از دانشجویان به جامعه روانشناسی NTU خود هستیم – نه اینکه به همه دانشجویانی که در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بازگشته اند اشاره کنیم. همیشه یک فصل شلوغ و هیجان انگیز از سال است و بدون شک مقداری عصبی (حتی برای ما مربیان) وجود خواهد داشت. به هر حال، ورود به دانشگاه برای اکثر مردم یک گام بزرگ است، بنابراین طبیعی است که با شروع یک ماجراجویی جدید، چند پروانه داشته باشید.

در طول چند سال گذشته، وبلاگ روانشناسی NTU چندین مقاله از دانشجویان فعلی و سابق ارائه کرده است که تجربیات و بینش خود را در مورد مشاغل، فرصت ها و بهترین بهره را از مدرک شما به اشتراک می گذارند. همکاران روانشناسی NTU قبلاً بینش های خود را ارائه کرده اند. بنابراین، با شروع سال تحصیلی جدید و خوشامدگویی به شما در NTU، می‌خواهیم تعدادی از این مقالات را برجسته کنیم تا راهنمایی و الهام‌بخشی مفید برای سفرهای خود به شما ارائه دهیم.

یکی از محبوب‌ترین مقالات ما توسط جاسمین استیونسون، فارغ‌التحصیل NTU نوشته شده است که تجربیات کارشناسی و حرفه‌ای خود را بازتاب می‌دهد و توصیه‌های بسیار خوبی را به اشتراک می‌گذارد تا به شما کمک کند از مدارک تحصیلی خود بیشترین بهره را ببرید.

یکی دیگر از فارغ‌التحصیلان فوق‌العاده ما، هنری بریسکو، نیز تجربیات شغلی اخیر خود را به اشتراک گذاشت و اطمینان داد که اشکالی ندارد که دقیقاً چه می‌خواهید یا نظر خود را در مورد مسیر شغلی خود تغییر دهید و همچنان موفق باشید. در دنیایی که گاهی اوقات احساس می شود دیگران دقیقاً می دانند دارند چه می کنند (اسپویلر زنگ خطر. هشدار: اکثر ما اینطور نیستیم) این یک پیام واقعا مهم و دلگرم کننده است که همراه با توصیه های کاربردی مفید آن است.

همچنین در نظر داشته باشید که حتی اگر در حال تحصیل در رشته روانشناسی هستید، اینطور نیست. به هر حال منظورم تو هستی باید جاه طلبی برای روانشناس شدن دارند. شما در حال بررسی موضوعی هستید که می تواند به شما در هر شغلی برتری دهد، و ما کمی در مورد آن برای کسانی که ممکن است گزینه های خود را در نظر بگیرند، نوشته ایم.


در همین حال، دو نفر از دانشجویان ما نیز وقت گذاشتند و در مورد تجربه کارآموزی خود نوشتند: چرا باید آن را انجام دهید، چگونه باید آن را انجام دهید، و چگونه است. هانا وایزمن سال گذشته (2020/2021) یک دستیار پروژه آموزشی را در اینجا در NTU تضمین کرد و چگونگی رسیدن به آنجا را منعکس می کند.

ربکا شوسمیت یک سال را در بوداپست به عنوان بخشی از طرح مطالعاتی NTU در خارج از کشور گذراند (https://www.ntu.ac.uk/studenthub/study-abroad). ربکا چند تجربه شگفت انگیز و عکس های زیبا از مجارستان به اشتراک گذاشت (از جمله ظاهر شگفت انگیز پنیر یک دونات که هنوز سعی می کنم از نظر ذهنی پردازش کنم). گاهی اوقات ما فقط متوجه نمی شویم که چه امکاناتی ممکن است و فقط به کسی نیاز داریم که به ما نشان دهد. ربکا و دیگر دانش‌آموزان/فارغ التحصیلان ما نمونه‌های خارق‌العاده‌ای ارائه می‌دهند که امیدواریم الهام بخش شما باشند.

خوش برگشتی! مجموعه‌ای از بهترین موفقیت‌ها در وبلاگ NTU Psych - روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت
عکس Max van den Oetelaar در Unsplash

و وقتی نوبت به تنظیم و مثال و ارائه ایده از برخی از امکانات موجود می‌رسد، ساسکیا هولم درباره کار خود به‌عنوان یک پژوهشگر اینجا در NTU بحث می‌کند. ساسکیا در آن زمان سال آخر لیسانس بود و بخشی از یک پروژه تحقیقاتی برای بررسی یوگا و رفاه با گلن ویلیامز و همکارانش بود. اگر تا به حال فکر می کنید که “فقط” یک دانش آموز هستید، این یک یادآوری عالی است که دانش آموزان مطمئناً می توانند تأثیر بگذارند و اگر علاقه مند باشید فرصت هایی در دسترس است. در واقع، تعدادی از دانشجویان در سال های اخیر با هیات علمی ما کار کرده اند و تحقیقات خود را در مجلات علمی معتبر منتشر کرده اند. بنابراین اگر اشتیاق و تمایل به توسعه مهارت های تحقیقاتی خود را دارید، این یک فرصت واقعی و چیزی است که باید به آن توجه کنید. ما قصد داریم در آینده نزدیک مقالاتی از برخی از این دانش آموزان را در اینجا در وبلاگ منتشر کنیم تا بتوانید تجربیات آنها را مطالعه کنید و شاید آنها بتوانند در سال های آینده شما را تشویق کنند که همین کار را انجام دهید.


امیلی کنز، فارغ التحصیل روانشناسی NTU، تجربه خود را از این موضوع به اشتراک گذاشت NTU آینده شما کارآموزی با ما، چگونه آرزوهای شغلی او را شکل داد و تجربه (و اعتماد به نفس) را برای کمک به این مراحل بعدی فراهم کرد. این یک مثال واقعاً خوب است که ارزش باز بودن برای فرصت‌هایی مانند این و حفظ ارتباط با تیم استخدامی NTU را پس از پایان تحصیلات خود نشان می‌دهد. همچنین به خوبی با مقاله قبلی ما ارتباط دارد، و نشان می دهد که لازم نیست تمام حرفه خود را به عنوان یک دانشجو مشخص کنید، و تنها تعداد کمی از بسیاری از مهارت های قابل انتقال مفیدی را که فارغ التحصیلان روانپزشکی دارند، نشان می دهد.

در نهایت، همانطور که برای یک سال بزرگ از زندگی دانشگاهی آماده می‌شوید، اگر می‌پرسید یک سال مدرس چگونه به نظر می‌رسد، کریگ هارپر از NTU Psychology دقیقاً در اینجا به شما بینشی در مورد آن می‌دهد…

ما چیزهای بیشتری برای کاوش در اینجا در وبلاگ روانشناسی NTU برای شما داریم، لطفاً نگاهی بیندازید – مقالات مرتبط با مشاغل بیشتری و همچنین برخی از جدیدترین تحقیقات از روانشناسی NTU به همراه افکار در مورد بیماری همه گیر، رسانه های اجتماعی از جمله موارد دیگر وجود دارد.


علاوه بر وبلاگ، با ثبت نام و شرکت در جلسات معارفه، منابع و اطلاعات زیادی دریافت خواهید کرد، اما در اینجا یادآوری می کنیم که اگر در زمانی که با ما هستید به کمک یا مشاوره نیاز دارید، طیف بسیار خوبی داریم. پشتیبانی موجود از تیم پشتیبانی دانشجویی ما: https://www.ntu.ac.uk/studenthub/student-help-advice-and-services.

و در حالی که شما در حال تحصیل روانشناسی با ما هستید، چرا به همکلاسی های خود در انجمن روانشناسی NTU ملحق نمی شوید؟ این کاملاً توسط دانش‌آموزان اداره می‌شود و جامعه رویدادها و فعالیت‌های بسیاری را در طول سال سازمان‌دهی می‌کند و همیشه از پذیرایی اعضای جدید خوشحال است: https://www.trentstudents.org/groups/psychology-fad4


خوشامدگویی به دانشجویان در NTU واقعاً مایه خوشحالی است، ما مشتاقانه منتظریم که در چند سال آینده با شما کار کنیم و شاهد دستاوردهای شما باشیم.