منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین استفاده را از تجربه خود با مدرک روانشناسی NTU – روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت

بهترین استفاده را از تجربه خود با مدرک روانشناسی NTU – روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین استفاده را از تجربه خود با مدرک روانشناسی NTU - روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت

توسط جان هادسون

سال تحصیلی در حال حاضر در نوسان کامل است و اخیراً از گروه جدیدی از دانشجویان به جامعه روانشناسی NTU ما استقبال کرده است – نه اینکه به همه دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد ما اشاره کنیم. همیشه یک زمان شلوغ و هیجان انگیز از سال است، همراه با برخی اعصاب قابل درک که ممکن است ما نیز آن را تجربه کنیم (حتی برای ما مربیان). به هر حال، ورود به دانشگاه برای اکثر مردم یک گام بزرگ است، بنابراین طبیعی است که با شروع یک ماجراجویی جدید، چند پروانه داشته باشید.

در طول چند سال گذشته، وبلاگ روانشناسی NTU چندین مقاله از دانشجویان فعلی و سابق ارائه کرده است که تجربیات و بینش خود را در مورد مشاغل، فرصت ها و بهترین بهره را از مدرک شما به اشتراک می گذارند. همکاران روانشناسی NTU نیز بینش خود را ارائه کردند. همانطور که ما شروع به تطبیق با ترم اول می کنیم، می خواهیم چند مورد از این مقالات را برجسته کنیم تا راهنمایی های مفید و الهام بخش برای سفرهای خود به شما ارائه دهیم، صرف نظر از اینکه در چه سال تحصیلی هستید.

یکی از محبوب ترین مقالات ما توسط Jasmine Stevenson، فارغ التحصیل NTU نوشته شده است که تجربیات کارشناسی و حرفه ای خود را بازتاب می دهد و توصیه های بسیار خوبی را به اشتراک می گذارد تا به شما کمک کند از مدارک تحصیلی خود بیشترین بهره را ببرید.

یکی دیگر از فارغ‌التحصیلان فوق‌العاده ما، هنری بریسکو، نیز تجربیات شغلی اخیر خود را به اشتراک گذاشت و اطمینان بسیار لازم را ارائه کرد که ندانید دقیقاً چه می‌خواهید یا نظر خود را در مورد مسیر شغلی خود تغییر دهید و همچنان موفق باشید، اشکالی ندارد. در دنیایی که گاهی اوقات احساس می شود دیگران دقیقاً می دانند دارند چه می کنند (اسپویلر زنگ خطر. هشدار: اکثر ما اینطور نیستیم) این یک پیام واقعا مهم و دلگرم کننده است که همراه با توصیه های کاربردی مفید آن است.

همچنین در نظر داشته باشید که حتی اگر در حال تحصیل در رشته روانشناسی هستید، اینطور نیست. به هر حال منظورم تو هستی باید جاه طلبی برای روانشناس شدن دارند. شما در حال بررسی موضوعی هستید که می تواند به شما در هر شغلی برتری دهد، و ما کمی در مورد آن برای کسانی که ممکن است گزینه های خود را در نظر بگیرند، نوشته ایم.


در همین حال، دو نفر از دانشجویان ما نیز وقت گذاشته اند تا در مورد تجربه کارآموزی خود بنویسند: چرا ممکن است بخواهید آن را انجام دهید، چگونه باید آن را انجام دهید، و چگونه است. سال گذشته (2020/2021) و نحوه رسیدن او به آنجا را منعکس می کند.

ربکا شوسمیت یک سال را در بوداپست به عنوان بخشی از طرح مطالعاتی NTU در خارج از کشور گذراند (https://www.ntu.ac.uk/studenthub/study-abroad). ربکا چند تجربه شگفت انگیز و عکس های زیبا از مجارستان به اشتراک گذاشت (از جمله ظاهر شگفت انگیز پنیر یک دونات که هنوز سعی می کنم از نظر ذهنی پردازش کنم). گاهی اوقات ما فقط متوجه نمی شویم که چه امکاناتی ممکن است و فقط به کسی نیاز داریم که به ما نشان دهد. ربکا و دیگر دانش‌آموزان/فارغ التحصیلان ما نمونه‌های خارق‌العاده‌ای ارائه می‌دهند که امیدواریم الهام بخش شما باشند.


بهترین استفاده را از تجربه خود با مدرک روانشناسی NTU - روانشناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت
عکس Max van den Oetelaar در Unsplash

و وقتی نوبت به تنظیم و مثال و ارائه ایده از برخی از امکانات موجود می‌رسد، ساسکیا هولم درباره کار خود به‌عنوان یک پژوهشگر اینجا در NTU بحث می‌کند. ساسکیا در آن زمان سال آخر لیسانس بود و بخشی از یک پروژه تحقیقاتی برای بررسی یوگا و رفاه با گلن ویلیامز و همکارانش بود. اگر تا به حال فکر می کنید که “فقط” یک دانش آموز هستید، این یک یادآوری عالی است که دانش آموزان مطمئناً می توانند تأثیر بگذارند و اگر علاقه مند باشید فرصت هایی در دسترس است. در واقع، تعدادی از دانشجویان در سال های اخیر با هیات علمی ما کار کرده اند و تحقیقات خود را در مجلات علمی معتبر منتشر کرده اند. بنابراین اگر اشتیاق و تمایل به توسعه مهارت های تحقیقاتی خود را دارید، این یک فرصت واقعی و چیزی است که باید به آن توجه کنید. ما قصد داریم در آینده نزدیک مقالاتی از برخی از این دانش آموزان را در اینجا در وبلاگ منتشر کنیم تا بتوانید تجربیات آنها را مطالعه کنید و شاید آنها بتوانند در سال های آینده شما را تشویق کنند که همین کار را انجام دهید.


امیلی کنز، فارغ التحصیل روانشناسی NTU، تجربه خود را از این موضوع به اشتراک گذاشت NTU آینده شما کارآموزی با ما، چگونه آرزوهای شغلی او را شکل داد و تجربه (و اعتماد به نفس) را برای کمک به این مراحل بعدی فراهم کرد. این یک مثال واقعاً خوب است که ارزش باز بودن در برابر فرصت‌هایی مانند این و حفظ ارتباط با تیم استخدامی NTU را پس از پایان تحصیلات خود نشان می‌دهد. همچنین به خوبی با مقاله قبلی ما مرتبط است، و نشان می دهد که لازم نیست تمام حرفه خود را به عنوان یک دانشجو مشخص کنید، و تنها تعداد کمی از بسیاری از مهارت های قابل انتقال مفیدی را که فارغ التحصیلان روانپزشکی دارند، نشان می دهد.

در نهایت، همانطور که برای یک سال بزرگ از زندگی دانشگاهی آماده می‌شوید، اگر می‌پرسید یک سال مدرس چگونه به نظر می‌رسد، کریگ هارپر از NTU Psychology دقیقاً در اینجا به شما بینشی در مورد آن می‌دهد…

ما چیزهای بیشتری برای کاوش در اینجا در وبلاگ روانشناسی NTU برای شما داریم، لطفاً نگاهی بیندازید – مقالات مرتبط با مشاغل بیشتر و همچنین برخی از جدیدترین تحقیقات از روانشناسی NTU به همراه افکار در مورد بیماری همه گیر، رسانه های اجتماعی از جمله موارد دیگر وجود دارد.


علاوه بر وبلاگ، با ثبت نام و شرکت در جلسات معارفه، منابع و اطلاعات زیادی دریافت خواهید کرد، اما در اینجا یادآوری می کنیم که اگر در زمانی که با ما هستید به کمک یا مشاوره نیاز دارید، طیف بسیار خوبی داریم. پشتیبانی موجود از تیم پشتیبانی دانشجویی ما: https://www.ntu.ac.uk/studenthub/student-help-advice-and-services.

و در حالی که شما در حال تحصیل روانشناسی با ما هستید، چرا به همکلاسی های خود در انجمن روانشناسی NTU ملحق نمی شوید؟ این کاملاً توسط دانش‌آموزان اداره می‌شود و جامعه رویدادها و فعالیت‌های بسیاری را در طول سال سازمان‌دهی می‌کند و همیشه از پذیرایی اعضای جدید خوشحال است: https://www.trentstudents.org/groups/psychology-fad4


خوشامدگویی به دانشجویان در NTU واقعاً مایه خوشحالی است، ما مشتاقانه منتظریم که در چند سال آینده با شما کار کنیم و شاهد دستاوردهای شما باشیم.