منو سایت

آقای روانشناس 6 ساله شد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آقای روانشناس 6 ساله شد!

گروه آقای روانشناس امروز 6 ساله شدند. شش سال پیش در 6 فروردین 1395 برابر با 15 اردیبهشت 1395 سایت آقای روانشناس کار خود را آغاز کرد. در این سال ها تلاش اصلی ما این بود که بتوانیم به افزایش آگاهی و سلامت روان مردم کمک کنیم. امروز مفتخریم اعلام کنیم که به عنوان معتبرترین منبع اطلاعاتی در زمینه روانشناسی در سراسر جهان فعال و در خدمت فارسی زبانان هستیم. این افتخار را مدیون شما عزیزان هستیم که در این سالها همراه ما بوده و از ما حمایت کرده اید.

ششمین سالگرد آقای روانشناس: گزارش دستاوردهای آقای روانشناس در سال 1400

افزایش آگاهی عمومی و پیشگیری مرکزی

هدف اصلی ما مانند سال های گذشته اطلاع رسانی به مردم عزیز است. ما معتقدیم که پیشگیری بهتر از درمان است. به همین دلیل است که با تولید محتوای منحصر به فرد و اثربخش گام های موثری در جهت آموزش عمومی برداشته ایم تا بتوانیم به پیشگیری از اختلالات روانی در جامعه و ارتقای سطح سلامت روان کمک کنیم.

خدمات مشاوره رایگان

علاوه بر آگاهی بخشی و فرهنگ سازی، موضوع تشویق و ترغیب افرادی که نیاز به راهنمایی و درمان دارند نیز از دیگر اولویت هاست. یکی از چالش های جامعه ما این است که بسیاری از افراد هنوز کمک گرفتن از روانشناس را یک تابو می دانند و این موضوع مشکلات آنها را عمیق تر می کند. به همین منظور سعی کرده ایم با فرهنگ سازی مردم را به دریافت خدمات روان درمانی و مشاوره تشویق کنیم. ارائه خدمات مشاوره رایگان یکی از خدماتی بود که توانستیم در سال 1400 ارائه دهیم.

مشاوره آنلاین

یکی از مشکلات برخی درمانگران این است که علاقه ای به مراجعه حضوری به روانشناس ندارند. این افراد به دلایل مختلف از جمله افسردگی، پریشانی، اضطراب و … تمایلی به مراجعه به کلینیک روانشناسی ندارند. برای خدمت به این عزیزان مشاوره آنلاین روانشناسی ارائه کردیم و در سال 1400 با استقبال خوبی از این خدمت مواجه شد.

مربیگری و تسهیلگری

برخی از افراد اختلالات روانی ندارند، اما از کمبودهایی در زندگی رنج می برند. تنبلی، اهمال کاری، عدم برنامه ریزی، عدم پیشرفت شغلی و غیره. از جمله مشکلاتی است که با مربیگری قابل حل است. کوچینگ فرآیندی است که به افراد کمک می کند مشکلات خود را حل کنند و زندگی بهتری را تجربه کنند. ما از سال 1400 ارائه خدمات مربیگری فردی، تجاری و سازمانی را آغاز کردیم.

مشاوره و روانشناسی در تهران

مشاوره و خدمات روانشناسی در تهران همچنان مانند سال های گذشته یکی از خدمات ما بود. با برگزاری جلسات مشاوره، روان درمانی، گروه درمانی و روانکاوی در تهران توانسته ایم به مبتلایان به اختلالات روانی کمک کنیم و خوشحالیم که توانسته ایم این وظیفه را به انجام برسانیم.

در پایان از شما عزیزان و همراهان جناب روانشناس کمال تشکر را داریم. شما با نظرات و نظرات خود نقش مهمی در بهبود سایت و خدمات داشته اید. امیدواریم در سال 1401 این افتخار را داشته باشیم که در خدمت شما باشیم و وظیفه سلامت روان خود را انجام دهیم.